таг: неформалниот

Средба Османи-Кривокапиќ: Северна Македонија и Црна Гора имаат исклучително добра и...

0
Министерот за надворешни работи Бујар Османи, на маргините на неформалниот состанок на министрите за надворешни работи на земјите членки на НАТО,...