таг: нетрпение

10 холивудски актери за кои нема да верувате дека никогаш не...

0
СВЕТОТ со нетрпение ја очекува кулминацијата на сезоната на филмски награди – Оскарите. Како и секоја година, се зборува и за актери кои...

Бајден: Републиканскиот бран не се случи

0
Американците со нетрпение го очекуваат конечниот исход од изборите во САД, додека претседателот Џо Бајден...

Пет хороскопски знаци кои не сакаат брак

0
Постојат луѓе кои со нетрпение чекаат да ги запроси партнерот, но некои едноставно не можат да замислат да бидат во брак бидејќи го...

Колку чини денес вистината? Опра интервјуто со Меган и Хари го...

0
Целиот свет со нетрпение го очекуваше итервјуто кое славната американска водителка Опра Винфри го сними со Меган Маркл и Хари. Но,...

Семејството даде зелено светло, наскоро документарец за Шумахер

0
Светот со нетрпение ги очекува ексклузивните видеа од домот на Михаел Шумахер. Седумкратниот Ф1 шампион, Михаел Шумахер доживеа стравична несреќа...