таг: несвестица

Страшен тренд се шири низ Европа: Десетици напади со инекции низ...

0
Најмалку 53 лица тврдат дека имале гадење, вртоглавица, несвестица и дека не можеле да одат откако биле избодени на подиумот. Најголем...