таг: неретко

Научниците откриваат: Зошто луѓето зјапаат еден во друг?

0
Неретко, во трамвај, на предавање или едноставно – на улица, луѓето, најчесто непознати, зјапаат еден во друг, дури и без да го сакаат...

Беше девојка на познатиот тапанар, љубовница на фудбалер, а Бајага ѝ...

0
Пејачката Алка Вуица неретко беше тема на бројни шпекулации, а многумина изненади со признанието дека таа била и со оженет фудбалер. ...