таг: непријатности

Дневен хороскоп за вторник (21.02.2023)

0
Овен Денот е обележан со непријатности на кои ќе ве изложат службениците, без разлика дали сте виновни или не. Бидете внимателни, сè...

Дневен хороскоп за 17 март: Потрудете се да ги поправите грешките...

0
Овен Ве очекуваат мали непријатности на работа. Водете сметка за секој изговорен збор. Ќе бидете склони при изборот на партнерот...