fbpx

таг: непринципиелни

Партијата на Слави Трифонов го доби и веднаш го врати мандатот...

0
„Не е нормално да формираме непринципиелни коалиции, затоа го враќаме мандатот за формирање влада, господине претседател. Со овие зборови, поранешниот светски шампион во...