таг: неочекувано

Дневен хороскоп за петок (25.03.2022)

0
Овен Денес ви претстои неочекувано службено патување, но и успех во преговорите. Финансиска добивка. Успешно ќе решите долгорочен проблем во вашата...

Србија шокирана од Белгија

0
Кошаркарската репрезентација на Србија неочекувано зауби на гостувањето кај Белгија со 73:69 во меч од квалификациите за пласман на Светското првенство 2023 година....

Никогаш понеизвесно првенство во Шпанија, 35. коло може да биде круг...

0
Барселона во четвртокот потполно неочекувано загуби од Гранада со 1:2, што значи дека Атлетико е сепак најблиску...

ВИДЕО: Мора да си луд да му „подариш“ ваков пенал на...

0
Екипата на Милан повторно неочекувано остана без три бода. На пресметката синоќа со Удинезе губеше со 1:0...