таг: Неочекувана

Украина може да добие 1 милијарда евра приходи од замрзнати руски...

0
Украина би можела да добие неочекувана добивка од 1 милијарда евра од имобилизираните руски средства веќе во јули, изјави шефицата на Европската комисија...

Принц од Саудиска Арабија нуди 10 милиони долари за да помине...

0
Раперот Канје Вест доби неочекувана понуда од младиот син и наследник на саудискиот крал Салман, принцот Мохамед. Имено тој нуди вртоглави 10...