fbpx

таг: Неонско

Били Ајлиш ја откри тајната зад нејзината нова фризура: „Еве зошто...

0
Неонско зелената боја на коса со која бевме навикнати да ја гледаме познатата пејачка Били Ајлиш изминатиов период, замина во минатото. Или...