fbpx

таг: необична

Најбизарната зграда на Балканот? – Зграда во Златибор стана хит, луѓето...

0
Необична зграда на Златибор во Србија стана вирален хит. Во овој популарен ски-центар и планинарска дестинација се наоѓа имот кој веќе некое...

Со „пежо“ влетал во дневната соба“ (ФОТО)

0
Необична сообраќајна несреќа се случи во српскиот град Шабац, поточно во населбата Летниковац кога автомобил марка „Пежо“ буквално влезе во семејна куќа. ...

Невидена ситуација: Голманот се обиде да го одбрани пеналот на нереален...

0
Необична сцена ни доаѓа од една од бразилските лиги од натпреварот Комерцијал – Коста Рајс. ...

Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур објави чудна порака и...

0
Талула Вилис објави необична и чудна фотографија под која напиша уште почуден текст, а истата ја објави на социјалната мрежа Инстаграм. ...