fbpx

таг: Ненадиќ

Голем проблем за Веспрем: Се повреди Петар Ненадиќ, може да го...

0
Српскиот ракометар Петар Ненадиќ нема да игра повеќе во тековната година, поради сериозната повреда на задната ложа на ногата. Ова го соопшти...

Проблеми за Веспрем, се повреди Петар Ненадиќ

0
Српскиот ракометар Петар Ненадиќ нема да игра повеќе во тековната година, поради сериозната повреда на задната ложа на ногата. Ова го соопшти...