fbpx

таг: ненадејно

Модниот свет во шок: 27-годишен модел ненадејно почина

0
Моделот Џереми Рулеман ненадејно почина на 27-годишна возраст. Причината за смртта на младиот американски модел засега е непозната, а еден од првите што...

Ненадејно почина млада позната балканска тиктокерка, имаше само 23 години!

0
Популарната хрватска тиктокерка, Дијана Де Марко (Dijana De Marco) ненадејно почина на 23-годишна возраст, пренесуваат...

Бунтовничка со причина без ниеден ден за одмор, животот на Милва...

0
Почина ненадејно на 24 април 2021 година, на 81-годишна возраст, околу еден месец по вакцинирањето против ковид. Нејзината смрт го потресе светот...

Синдром Алиса во земјата на чудата: Што претставува и колку е...

0
Сосема ненадејно, предметите изгледаа мали и далечни, или огромни и сосема блиски. Се чувствував како да се намалувам, а во исто време...