fbpx

таг: немир

Хороскоп за понеделник, 28 декември: Одличен ден за добивање на нова...

0
ОвенЌе чувствувате немир поради вашата неодлучност, па пробајте да се релаксирате и да си го вратите внатрешниот мир. На работното место ќе...