таг: некоја

Кои се вистинските шанси да освоите нешто на подарок на Инстаграм?

0
АКО КОРИСТЕТЕ некоја социјална мрежа, можеби сте налетале на голем број наградни игри. Ако сте Македонец со профил на Инстаграм, сигурно сте виделе...

Апликација за портрети со вештачка интелигенција стана вирална, но предизвикува загриженост...

0
АКО сте најавени на некоја апликација за социјални медиуми оваа недела, веројатно сте виделе слики од вашите пријатели, но замислени како принцези од...

Избегнувајте ги овие состојки во храната

0
Ако забалежите некоја од овие состојки на декларацијата, држете се подалеку од производот кој ги содржи. Вештачки засладувачи Точно е...

Еве зошто оваа есен треба да јадете калинки

0
Чистењето калинка не е некоја интересна активност, но малку труд дефинитивно ќе се исплати. Постојат голем број причини зошто оваа есен треба...

Дневен хороскоп за 8 јануари: Динамичен ден, ќе бидете растрчани на...

0
ОвенВо последен момент, некоја ваша деловна активност може да биде стопирана или може да се соочите со сериозни пречки кои изгледаат несовладливи....

Виц на денот: Лек

0
Трпе на радио слуша некоја религиозна емисија: – “Верата во господ може да излекува секаква болест, само испружете ја...