fbpx

таг: незадоволство

Клоп: Мора да играме на 26 и 28 декември – ова...

0
Тренерот на Ливерпул, Јирген Клоп, изрази незадоволство од распоредот на натпреварите на тимот за време на Божиќ. – Немам никакви проблеми со...

Куман ги обвинува клупските лекари за слабата форма на Барса

0
Во страв од отказ, Роналд Куман искажа незадоволство од работата на медицинскиот персонал на Барселона, по што организирал состанок со докторите и физиотерапевтите,...

Бајден незадоволен поради слабиот одговор на вакцинацијата против ковид-19

0
Американскиот претседател, Џо Бајден, изрази незадоволство заради слабиот одговор на вакцинацијата против ковид-19. Според него, од огромна...