таг: недоразбирања

Лукаку и неколку играчи на Челзи се незадоволни од Тухел

0
Тренерот на Челзи, Томас Тухел, има недоразбирања со неколку играчи, објави „Марка“. Фудбалерите се незадоволни од острите забелешки на тренерот за играчите...