таг: неделната

Вагите во новата недела треба да внимаваат на стресот, а Лавовите...

0
реклама Ви ја пренесуваме неделната астролошка прогноза од 21 до 27 август 2023 година. ...

Новата недела носи позитивни промени на деловен и финансиски план

0
реклама Ви ја пренесуваме неделната астролошка прогноза од 3 до 9 јули 2023 година. ...

ВИДЕО: Јуве играше „покер“, немоќни Несторовски и Удинезе!

0
Заврши и последниот натпревар од неделната програма во 15 коло на Серија А, шампионот Јувентус на домашен терен со 4:1 славеше...