таг: Неделковска

Родилка раскажува за хоророт во тетовската болница: Повраќав измет, ме лечеа...

0
Дона Неделковска, девојка од Тетово раскажува за хоророт што го преживеала во болницата во Тетово каде дошла да се пораѓа. Таа на...