fbpx

таг: недалеку

Во близина на луксузната вила на Меган и Хари пронајдени човечки...

0
Покрај патот, недалеку од луксузната вила на принцот Хари и Меган Маркл, пронајдени се човечки остатоци, потврди портпаролката на канцеларијата на шерифот...