таг: негира

Мбапе ги коментираше наводите дека е можно да замине од ПСЖ

0
Напаѓачот на „светците“ негира дека ќе си оди во јануари и дека воопшто е во проблеми со...

Димитров: Ако треба и нови задолжувања за да се спаси тоа...

0
Здравствената криза ги негира предвидувањата на владата дека оваа година би можела да биде година на економски...

Таткото на Алаба го негира договорот со Реал, дали на повикот...

0
Германскиот магазин „Билд“ ги негира пишувањата на „Марка“. Главна фудбалска вест во изминатите 13 часа е таа дека Давид Алава...