таг: негативниот

Нови 1.738 позитивни лица со ковид-19, починаа 57 пациенти

0
Продолжува негативниот тренд на инфекции во БиХ чија федерална Влада на денешната седница одби да воведе порестриктивни мерки во борбата со вирусот. Во...