таг: невоља

Кимих не сака да се вакцинира, Баерн Минхен го казни 800.000...

0
Германскиот фудбалер Џошуа Кимих буквално е во невоља. Играчот на Баерн е во изолација затоа што бил во контакт со лице заразено од...

На Веља му ја пуштале во затвор: Оваа песна им е...

0
Врските на Веља невоља со надворешниот свет не запираат и откако тој е во притвор. Неговите првиврзанци со песна на радио му порачуваат...