таг: Неверојатна

Жестока расправија во редовите на Хрватска за време на мечот со...

0
Неверојатна сцена се случи на натпреварот помеѓу Шпанија и Хрватска во осминафиналето на ЕУРО. Шпанците во 57-та минута со голот на...

Скандал: Барселона не му дозволи на свој играч да влезе во...

0
Неверојатна вест доаѓа од Истанбул по натпреварот помеѓу Анадолу Ефес и Барселона. Како што пишува „Еурохупс“, Барселона му забранила на...