таг: Неапол

Јирген Клоп во неволја: Ливерпул нема загубено како во Неапол речиси...

0
Ливерпул доживеа дебакл во Неапол, загуби со 4:1 од Наполи на стартот на новото издание во Лигата...

Наполи на крилјата на Македонецот: Два гола на Елмас против Лестер...

0
Наполи и Лестер ни приредуваат вистинска голеада во Неапол. По 53. минути игра на семафорот стои преднсот од 3-2 за неаполитанците, а најголема...

Уапсена шефицата на Неаполската мафија

0
Шефицата на мафијата во Неапол, Марија Личарди, е уапсена денеска додека се обидувала да избега во Шпанија, објавија италијанските медиуми. Позната по...