fbpx

таг: најуспешниот

11 работи кои сигурно не сте ги знаеле за Мајкл Џексон

0
Кралот на попот стана најуспешниот и највлијателниот музичар на сите времиња во својот живот! Мајкл Џексон е најнаградуваниот пејач досега. Дури 23...