таг: најпроблематичните

Меџити: Радиологија е една од проблематичните точки во здравството,но работиме на...

0
Радиологија е една од најпроблематичните точки во здравството, но работиме на решавање на проблемите, изјави министерот за здравство Фатмир Меџити, при денешната посета...