fbpx

таг: Најомилената

Светот занеме кога почина, а мистеријата околу смртта и натаму ја...

0
Најомилената русокоса на сите времиња, симбол на женственоста на минатиот век и вечна инспирација за многумина, официјално почина од предозирање со лекови за...