fbpx

таг: најмалиот

ВИДЕО: Ова е пуду – најмалиот и најслаткиот елен на светот

0
Најмалиот елен на светот ги воодушеви корисниците на Редит откако неговите фотографии беа објавени на таа социјална мрежа. Еленот е голем колку...

ВИДЕО: Ова е најмалиот телефон на светот, има една работа што...

0
Zanco е најмалиот мобилен телефон во светот. Дијагоналата на екранот му е 1,2 сантиметри, резолуцијата на екранот 64х32, а целосната големина 46.7...