таг: најлошо

Избрани овогодишните најлошо облечени учесници на Евровизија: Наградата се „доделува“ 24...

0
Магазинот „Сонгфестивал“ ги избра најлошо облечените учесници на овогодинешниот натпревар за песна на Евровизија. Победник, односно најлошо облечен учесник...