fbpx

таг: Најкремастиот

СИТЕ ЌЕ ВИ ГО ПОБАРААТ РЕЦЕПТОТ: Торта од соништата, нема подобра...

0
Најкремастиот десерт кој се јаде за 15 минути СОСТОЈКИ: 10 белки250 гр шеќер300 гр ореви или печени лешници3 лажици брашно1...