fbpx

таг: најзначајните

Кјаер испрати порака до фановите по тешката повреда: Ви благодарам…(ФОТО)

0
Еден од најзначајните играчи во одбраната на Милан, Симон Кјаер долго време ќе биде во аут од фудбалските терени по тешката повреда која...