fbpx

таг: настаните

Илон Маск го предизвика Путин на борба еден на еден

0
Во бизарен пресврт на настаните, американскиот технолошки милијардер Илон Маск се чини дека го предизвикува рускиот претседател Владимир Путин на борба, сугерирајќи дека...

ВО ЖИВО: Новак Ѓоковиќ се обраќа по големата победа и невидената...

0
Во тек е прес-конференција на семејството Ѓоковиќ по повод настаните во Австралија и драматичната ситуација со Новак, кој треба да и се обрати...