таг: Насмевката

ФОТО: Разделените заби ѝ беа заштитен знак, а сега откри како...

0
Насмевката со разделени заби стана заштитен знак за денес 77-годишната американска манекенка и актерка Лорен Хатон. Откако потпишала доста профитабилен моделинг...