таг: наследничка

ФОТО | Проблемите на богатите: Парис Хилтон си има „мака“ со...

0
Богатата наследничка Парис Хилтон неодамна призна дека била незадоволна од тоа како медиумите со години ја „обележувале“, но, како што самата вели,...

Шведската принцеза Викторија и нејзиниот сопруг позитивни на коронавирусот

0
Шведската принцеза Викторија, наследничка на тронот и нејзиниот сопруг, принцот Даниел, се позитивни на коронавирусот, објави кралскиот дворец  во четвртокот. ...

Парис Хилтон верена по 4-ти пат: Славната богаташката одлучила да направи...

0
Богатата наследничка на Хилтон царството, Парис Хилтон се надева дека после три пропаднати веридби конечно ќе застане пред олтарот со својот...