таг: Насер

Претрес во домот на претседателот на ПСЖ, Насер Ал-Келаифи

0
Домот на претседателот на Париз Сен Жермен, Насер Ал-Хелаифи, бил претресен во средата навечер поради наводи за киднапирање и тортура во Катар на...

Катар потроши околу 200 милијарди долари за подготовки за Светското првенство

0
Амбасадорот на Катар во Русија шеикот Ахмед бин Насер бин Јасим Ал Тани зборуваше за трошоците на Катар за подготовките за Светското првенство...

Шефот на ПСЖ: Нејмар никогаш не сакаше да се врати во...

0
Претседателот на ПСЖ, Насер Ал-Келаифи изјави дека Нејмар не сакал да се врати во Барселона во 2019 година, и покрај големите гласини во...

„Нема причина Мбапе и Нејмар да го напуштат ПСЖ“

0
Сопственикот на ПСЖ, Насер ал Келаифи изјави дека нема причина Нејмар и Килијан Мбапе да го напуштат...

Наркобосот Кељменди пуштен на слобода после апсењето во Лозница

0
Косовскиот Албанец Насер Кељменди, кој се поврзува со трговија на наркотици, бил пуштен после приведувањето во полициската станица во Лозница, пренесуваат тамошните медиуми....