таг: нарушените

Принцот Хари повторно шокираше: Сакав да го напуштам кралското семејство кога...

0
Иако се чинеше дека нарушените семејни односи ќе се поправат по смртта на принцот Филип, на чиј погреб присуствуваше и принцот Хари,...