fbpx

таг: наполни

ПРИНЦЕЗАТА ШАРЛОТ НАПОЛНИ 7 ГОДИНИ: Фотографиите направени од нејзината мајка го...

0
Принцезата Шарлот наполни седум години, кога нејзините родители принцот Вилијам и Кејт, војвотката од Кембриџ, споделија со јавноста три нејзини неодоливи портрети. Семејството...

Легендарниот Шрек наполни 20 години

0
Легендарниот анимиран јунак Шрек наполни дваесет години. Шрек е зелениот огар кој ја обожава самотијата во своето мочуриште. Неговиот живот се менува...

Бондовата девојка Џејн Симор наполни 70 години: Ја откри својата тајна...

0
Џејн Симор наполни 70 години и како што вели го прифаќа процесот на стареење. Симор изгледа неверојатно, па во разговор со „Newbeauty“...

Игор му го честиташе роденденот на својот татко – маестро Александар...

0
Маестро Александар Џамбазов денес наполни 85 години. Роденденот прв му го честиташе неговиот син Игор кој на својот инстаграм-профил сподели фотографија од...

Изгледам како жена, но мислам како маж: 11-те најдобри изјави на...

0
Иако наполни 75 години, Доли Партон и понатаму ги воодушевува гледачите со својот глас, изглед и начин на размислување… Во изминатите години имавме...