таг: наполнете

САМО ВАКВА ВЕЧЕРА Е ЗДРАВА! Вака треба да ви изгледа последниот...

0
Наполнете половина од вашата чинија со зеленчук без скроб како што се тиквички, брокула, моркови, зелка, краставица, домат… Опкружени сме со големи...

Исчистете ги плочките на терасата до последната честичка: Без хемикалии –...

0
Земете кофа, наполнете ја со 5-6 литри вода, а во неа додадете 100 мл од ова евтино средство од кујната… ...