таг: наназад

Контроверзниот Фереро уапсен од полицијата поради финансиски криминал

0
Масимо Фереро со години наназад е контроверзна личност во италијанскиот фудбал, а бидејќи е надалеку познат како претседател на Сампдорија, попладнево стана топ...

ФОТО: Со што безобразно богатите руски деца го разбеснеа светот?

0
Години наназад безобразно богатите деца во светот предивикуваат гнев на Инстаграм каде постојат профили посветени исклучиво на нивното луксузирање и расфрлање со...