таг: Надворешните

По шест месеци утре се отвораат угостителските објекти – без музика...

0
Само во надворешните делови, без музика, со ограничено работно време до 22,45 часот, под строги протоколи утре, по пауза од точно шест месеци,...

Дневен хороскоп за 14 април: Треба да бидете претпазливи

0
Овен Надворешните збиднувања ќе ви ја разнишаат емотивната рамнотежа и ќе ве доведат во ситуација во која ќе ви биде многу тешко...