таг: нагло

Нов вид силна синтетичка дрога и се заканува на Европа

0
– Европската унија мора да се подготви за нагло зголемување на...

Волстрит падна, сè уште нема договор меѓу демократите и републиканците

0
На Волстрит, цените на акциите нагло паднаа во вторникот, бидејќи инвеститорите се загрижени поради недостигот на напредок во преговорите меѓу демократите...