fbpx

таг: нагласува

Стоп за европската Суперлига: ФИФА и УЕФА се закануваат со санкции!

0
Во соопштението се нагласува дека ниту еден клуб или играч кој би учествувал во Суперлигата нема да може да игра во натпреварувањата...