fbpx

таг: наврати

Донарума доби привремена тетоважа од Милан на својата рака: Свирежите ме...

0
Познатото сатирично шоу „Хиени“ во безброј наврати режирало урнебесни ситуации со големи фудбалски имиња, но во обид да се дојде до примирје меѓу...

Видеото од Погба кое нема да го воодушеви Кин: Французинот се...

0
Рој Кин во безброј наврати го има критикувано Пол Погба и покрај тоа што го признава извонредниот фудбалски потенцијал и техниката која ја...

Пронаоѓањето на втората половина не е лесно: Овие прашања треба да...

0
Додека во неколку наврати пишувавме за тоа што не треба никако да се разговара на првиот состанок и кои прашања треба строго да...