fbpx

таг: навидум

Која е мистеријата околу заматената куќа на „Гугл мапс“?

0
Кај куќа на една навидум нормална улица во Кливленд, Охајо, САД, од птичја перспектива на „Гугл мапс“ може да се види сивиот покрив...