таг: Навивачите

Турски медиуми: Официјална понуда од преку Атлантикот за Барди

0
Енис Барди завчера на навивачите на Трабзон им се обрати преку социјалните мрежи посочувајќи дека...

Hавивачите на Панатинаикос, со ласери го прекинаа кошаркарско дерби

0
Кошаркарското дерби во Грција секогаш е на работ на прекин. Навивачите не можат да поднесат...

Ларс Валтер: Имам позитивни вибрации за вторник

0
Од таборот на Еурофарм Пелистер ги повикуваат навивачите во голем број да дојдат и да им помогнат на утрешниот натпревар со Мотор Запорожје,...

Група богати луѓе од Катар со голема понуда за Ман. Јунајтед

0
Навивачите на Јунајтед го обвинуваат семејството Глејзер за долгогодишниот неуспех. Нивната желба е да си заминат, а...

Мароканците предизвикаа нов хаос во Париз: Насекаде крв, оган и судири...

0
Навивачите на Мароко повторно предизвикаа нереди, овој пат во главниот град на Франција, Париз, откако нивната репрезентација загуби од Хрватска во...

ПО ГОЛЕМИОТ СКАНДАЛ: Навивачите на Јунајтед можат бесплатно да ги заменат...

0
Навивачите на Манчестер јунајтед ќе можат бесплатно да ги заменат своите дресови со името на Мејсон Гринвуд, објави „Дејли мејл“ повикувајќи се на...

Навивачите на Јувентус истакнаа транспарент со кој му посакуваат смрт на...

0
Дел од навивачите на Јувентус за време на синоќешниот натпревар од Суперкупот на Италија со Интер (1:1, 1:2 по продолжение) на „Сан Сиро“...

ВИДЕО: Веројатно најмалиот офсајд во историјата на фудбалот

0
ВАР технологијата во понеделникот ги намачи играчите и навивачите на Евертон во премиерлигашката победа над Арсенал (2:1). На „карамелите“ двапати им беше...

Навивачите на Барселона лути на Куман по поразот во дербито (ВИДЕО)

0
Навивачите на Барселона не се задоволни од тоа како Роналд Куман ја води екипата на каталонскиот гигант, а револтот го искажаа по мечот...

ФОТО: И ти клекна пред парите-Навивачите на Интер го уништија муралот...

0
Навивачите на Интер се лути на Ромелу Лукаку, откако во Италија излегоа информации дека не бил клубот кој инсистирал на негова продажба, туку...