таг: навести

Прво навести, а сега неговиот тим вели дека Вуди Ален нема...

0
Откако режисерот Вуди Ален навести дека ќе се пензионира, неговиот претставник сега го порекнува тоа. Ален претходно викендов за шпанскиот весник „Ла...

Трамп не исклучува нова кандидатура: „Нашата држава е на земја“

0
Поранешниот американски претседател Доналд Трамп навести дека може да влезе во претседателската трка по трет пат, велејќи, на собирот организиран...

Поради лажни сметки – Маск навести пониска цена за купување на...

0
Илон Маск навести дека е подготвен да преговара за нова цена за Твитер, бидејќи го паузираше купувањето додека не се утврди бројот на...

Меланија Трамп навести дека можеби ќе стане прва дама по втор...

0
Меланија Трамп навести дека би можела по втор пат да стане прва дама на САД.Тоа го направи во своето прво интервју откако ја...

Зеленски го предложи Ерусалим како вистинското место за преговори

0
Украинскиот претседател Володимир Зеленски навести дека преговорите на високо ниво меѓу Москва и Киев може...

И Швајцарија пред укинување на потврдите за ковид

0
Швајцарскиот министер за здравство Ален Берсет навести дека потврдите за ковид во неговата...

Селена Гомез размислува да се повлече од музиката

0
Кантавторката и пејачка Селена Гомез навести потенцијално повлекување од музиката, велејќи дека можеби повеќе сака да се посвети на актерството. ...