fbpx

таг: „МH370“

Решена мистеријата? Нова истрага покажува: „MH370“ бил намерно соборен

0
Авионот на компанијата „Малезија ерлајнс“ на летот „МH370“, чие исчезнување долго време ги збунува експертите, бил соборен како дел од заговор...