таг: мултимедијалната

Пејачката Слаѓана Милошевиќ во болница поради внатрешно крварење: Лекарите ја следат...

0
Пејачката и мултимедијалната уметница Александра Слаѓана Милошевиќ завршила на Ургентниот центар поради внатрешно крварење, пренесуваат српските медиуми. Наводно, Милошевиќ имала...