fbpx

таг: моќна

Зошто треба да се откажете од оној кој се откажал од...

0
Љубовта е моќна сила, која може да нè лансира меѓу ѕвездите, да нè направи најсреќните суштества на планетата, но и да нè тресне...

Ливерпул без милост, Астон Вила препородена под водството на Стивен Џерард

0
Англискиот фудбалски гигант Ливерпул одигра уште една моќна партија во Премиерлигата, овојпат жртва беше тимот на Саутемптон. Ливерпул во втората минута поведе...