таг: Мониторинг

Портпаролката на руското МНР, Захарова, неформална шефица на неколку македонски портали...

0
ДРАГАН МИШЕВ во соработка со Мониторинг тимот на Цивил УСЛОВ НА ЗАХАРОВА ЗА „МИРОВНАТА ФОРМУЛА“ Западот да...

РУСКА ПРОПАГАНДА: Под плаштот на „анализи“ и „истражувања“ се пласираат манипулативни...

0
ДРАГАН МИШЕВ Во соработка со Мониторинг тимот на ЦИВИЛ Тоа што државната новинска агенција МИА го пласираше...